Great September

 

W drugiej połowie roku Łódź stanie się gospodarzem największego festiwalu showcase’owego w Polsce, imprezy, na której pojawią się najważniejsze postacie krajowej i europejskiej branży muzycznej. Wydawcy, menedżerowie, bookerzy, promotorzy i wielu innych - wszyscy oni przyjadą tu, by przez trzy wrześniowe dni i wieczory spotykać się, rozmawiać, współpracować, ale przede wszystkim oglądać i słuchać artystów, zarówno tych o rozpoznawalnej już marce, jak i kompletnych debiutantów.

 

 

Czerpiąc wzorce z najlepszych festiwali showcase’owych w Europie, takich jak niemiecki Reeperbahn czy holenderki Eurosonic, oraz bazując na doświadczeniu organizatorów w osobach Artura Rojka i Łukasza Minty, program Great September składać będzie się nie tylko z koncertów. Na uczestników czekać będą część konferencyjna, panele tematyczne oraz różnego rodzaju aktywności, w które zaangażować mogą się zarówno przedstawiciele środowiska muzycznego, jak i wszyscy ci, którzy zakupią karnety.

 

Podaczas festiwalu wystąpią: Daria Zawiałow, Ralph Kaminski, Julia Wieniawa, Szczyl, Kacperczyk, Waluśkraksakryzys, Bryska, Anieli... Pełna lista artystów znjaduje się >>> TUTAJ <<<

 

My już szalejemy z radości, bo podczas Great September na scenie mBank Polska/ Mastercard w EC1 Łódź wystąpią:

20 października: Ralph Kaminski, Błażej Król

21 października: Bedoes, KACPERCZYK

22 października: Kortez, Kinny Zimmer, Julia Wieniawa

 

🎟️ SPRZEDAŻ BILETÓW 🎟️

 

 

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Independent

Partner główny: Miasto Łódź

Partnerzy: Łódzkie Centrum Wydarzeń, MAKiS, EC1

 

ℹ️ Więcej informacji:

WWW: www.greatseptember.pl

Facebook: https://www.facebook.com/GreatSeptember

Instagram: https://www.instagram.com/great_september/