Sprzedaż biletów na Promised Land 2018 wystartowała

CD PROJEKT RED, “EC1 Łódź – Miasto Kultury” oraz miasto Łódź mają przyjemność ogłosić rozpoczęcie sprzedaży biletów oraz pierwszych prelegentów tegorocznego Promised Land Art Festival. Impreza odbędzie się w dniach od 30 września do 3 października 2018 r. w kompleksie budynków EC1 Łódź — dawnej elektrowni zrewitalizowanej jako centrum kulturalno-artystyczne i edukacyjne.

Bilety do nabycia już teraz!

Listę prelegentów otwiera Matt Rhodes — Art Director studia BioWare, gdzie obecnie pracuje nad niezapowiedzianym projektem. Jego grafiki koncepcyjne tchnęły życie w gry takie jak Jade Empire, trylogia Mass Effect, Dragon Age 2 i Dragon Age: Inkwizycja.

Kolejnym prelegentem jest Rodrigue Pralier — Senior Character Artist w studiu Reflector Entertainment. Pralier posiada ponad 15-letnie doświadczenie w branży gier video i jako członek zespołu Electronic Arts, brał udział w pracach nad markami takimi jak Army of Two, Mass Effect i Medal of Honor.

Swoją wiedzą podzieli się również Daniel Peixie — Animator CG kalifornijskiego Walt Disney Animation Studio. W jego portfolio znaleźć można ostatnie wielkie produkcje Disneya; filmy takie jak Zaplątani, Kraina Lodu, Wielka Szóstka, Zwierzogród i Vaiana: Skarb Oceanu.

Już wkrótce przedstawimy kolejnych prelegentów Promised Land Art Festival 2018.

Podczas Promised Land do Łodzi przyjeżdżają profesjonaliści branży kreatywnej, aby jednoczyć się w celebrowaniu sztuki i dzieleniu się pasją. To miejsce do wymieniania się doświadczeniami, poszerzania horyzontów, a także poznawania innych twórców. Na uczestników imprezy czekają liczne atrakcje, w tym możliwość wzięcia udziału w wykładach, panelach dyskusyjnych, a także pokazach i warsztatach sztuki cyfrowej i tradycyjnej prowadzonych przez światowej klasy specjalistów.

Po więcej informacji na temat prelegentów oraz samego Promised Land, zapraszamy na oficjalną stronę festiwalu.