CD Projekt partnerem strategicznym Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej

Dwie innowacyjne organizacje połączyły siły, żeby dostarczyć miłośnikom gier komputerowych dodatkowych, niepowtarzalnych wrażeń. CD Projekt został partnerem strategicznym Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej, co ogłoszono podczas prezentacji najnowszej gry CDPR Cyberpunk 2077.

CD Projekt jest największym w Polsce i jednym z najbardziej uznanych na świecie developerów gier komputerowych. Swoją popularność zdobył dzięki serii gier o przygodach Geralta z Rivii. Firma uosabia dążenie do doskonałości i zaoferowania graczom unikatowych doświadczeń. Zatrudniając najlepszych ekspertów w branży, CD Projekt tworzy niezwykłe rozwiązania, co udowadnia po raz kolejny, prezentując grę Cyberpunk 2077, gwarantującą niespotykany dotychczas poziom zanurzenia w świecie gry komputerowej.

Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej EC1 w Łodzi zależy na propagowaniu wiedzy dotyczącej tworzenia komiksów i gier oraz przedstawieniu złożonej problematyki tworzenia oryginalnych rozwiązań we wspomnianych zakresach. Dlatego współpraca z liderem branży jest w centrum zainteresowania. Odwiedzający będą mieli możliwość poznać sposób tworzenia gier komputerowych korzystając z materiałów z serii „Wiedźmin”, zobaczyć Geralta i zrobić sobie z nim zdjęcie, a także dowiedzieć się, jak przebiega proces tworzenia gry komputerowej od momentu pojawienia się inspiracji, przez tworzenie scenariusza przez development po premierę.